Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "V Sesja Rady Gminy Poświętne".
Głosowanie nad zmianą porządku obrad - dodanie w punkcie 21 projektu uchwały zmieniającej uchwałę Nr II/10/2018 Rady Gminy Poświętne z dnia 30 listopada 2018r. w sprawie ustalenia wysokości diety dla przewodniczącego i wiceprzewodniczącego Rady Gminy.
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad zmianą porządku obrad II- dodanie w punkcie 22 projektu uchwały w sprawie wymagań, jakie powinien spełniać przedsiębiorca ubiegający się o uzyskanie zezwolenia na prowadzenie działalności w zakresie ochrony przed bezdomnymi zwierzętami, prowadzenia schronisk dla bezdomnych zwierząt, a także grzebowisk i spalarni zwłok zwierzęcych i ich części
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Sławomir Rosłon | wstrzymał się |
11 | Aldona Szulich | wstrzymał się |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad zmianą porządku obrad III - dodanie w punkcie 23 projektu uchwaly w sprawie odwołania Skarbnika Gminy
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | wstrzymał się |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad zmianą porządku obrad IV- dodanie w punkcie 24 projektu uchwały w sprawie powołania Skarbnika Gminy
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | wstrzymał się |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad przyjęciem porządku obrad.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad przyjęciem protokołu z III Sesji Rady Gminy
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad przyjęciem protokołu z IV Sesji Rady Gminy
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad przyjęciem Uchwały Nr V/28 / 2019 w sprawie planu pracy Rady Gminy Poświętne i Komisji Rady Gminy Poświętne na 2019r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad przyjęciem uchwały Nr V/ 29 / 2019 w sprawie uchwalenia budżetu gminy na 2019r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad przyjęciem Uchwały Nr V/ 30 / 2019 w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Poświętne na lata 2019-2028.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad przyjęciem Uchwały Nr V/ 31 / 2019 w sprawie opłaty targowej
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad przyjęciem Uchwały Nr V/ 32/ 2019 w sprawie uchwalenia Regulaminu targowiska gminnego.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad przyjęciem Uchwały Nr V/ 33 / 2019 w sprawie uchwalenia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Poświętne na 2019 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad przyjęciem Uchwały Nr V/ 34 / 2019 zmieniająca uchwałę Nr XIV/78/2012 Rady Gminy Poświętne z dnia 1 marca 2012 r. w sprawie zasad wynajmowania lokali użytkowych stanowiących własność Gminy Poświętne, którymi gospodaruje Wójt Gminy Poświętne.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad przyjęciem Uchwały Nr V/ 35 / 2019 w sprawie utworzenia samorządowej instytucji kultury pod nazwą Gminne Centrum Kultury w Poświętnem.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad przyjęciem Uchwały Nr V/ 36 / 2019 w sprawie przystąpienia do stowarzyszenia o nazwie Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad przyjęciem Uchwały Nr V/ 37 / 2019 w sprawie ustalenia wysokości ekwiwalentu pieniężnego za udział w działaniach ratowniczych oraz szkoleniach członków Ochotniczych Straży Pożarnych.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad przyjeciem Uchwały Nr V/ 38 / 2019 w sprawie wyrażenia zgody na wyodrębnienie w budżecie gminy środków stanowiących fundusz sołecki od 2020 roku
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad przyjęciem Uchwały Nr V/39/2019 zmieniającej uchwałę Nr II/10/2018 Rady Gminy Poświętne z dnia 30 listopada 2018r. w sprawie ustalenia wysokości diety dla przewodniczącego i wiceprzewodniczącego Rady Gminy
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Zbigniew Żołek | za |
4 | Dawid Strzelecki | za |
5 | Iwona Matejek | za |
6 | Andrzej Orych | za |
7 | Bogdan Ulejczyk | za |
8 | Tomasz Brogowski | za |
9 | Sławomir Rosłon | za |
10 | Aldona Szulich | za |
11 | Artur Elsner | za |
12 | Marcin Skonieczny | za |
13 | Teresa Chacińska | za |
14 | Jan Rogala | nieoddany |
Głosowanie nad przyjęciem Uchwały Nr V/ 40/2019 w sprawie wymagań, jakie powinien spełniać przedsiębiorca ubiegający się o uzyskanie zezwolenia na prowadzenie działalności w zakresie ochrony przed bezdomnymi zwierzętami, prowadzenia schronisk dla bezdomnych zwierząt, a także grzebowisk i spalarni zwłok zwierzęcych i ich części
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
9 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Zbigniew Żołek | za |
4 | Dawid Strzelecki | za |
5 | Iwona Matejek | za |
6 | Andrzej Orych | za |
7 | Bogdan Ulejczyk | za |
8 | Tomasz Brogowski | wstrzymał się |
9 | Sławomir Rosłon | przeciw |
10 | Aldona Szulich | wstrzymał się |
11 | Artur Elsner | wstrzymał się |
12 | Marcin Skonieczny | za |
13 | Teresa Chacińska | za |
14 | Jan Rogala | nieoddany |
Głosowanie nad przyjęciem Uchwały Nr V/41/2019 w sprawie odwołania Skarbnika Gminy
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Zbigniew Żołek | za |
4 | Dawid Strzelecki | za |
5 | Iwona Matejek | wstrzymał się |
6 | Andrzej Orych | za |
7 | Bogdan Ulejczyk | za |
8 | Tomasz Brogowski | wstrzymał się |
9 | Sławomir Rosłon | za |
10 | Aldona Szulich | za |
11 | Artur Elsner | za |
12 | Marcin Skonieczny | za |
13 | Teresa Chacińska | za |
14 | Jan Rogala | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem Uchwały Nr V/42/2019 w sprawie powołania Skarbnika Gminy
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Zbigniew Żołek | za |
4 | Dawid Strzelecki | za |
5 | Iwona Matejek | za |
6 | Andrzej Orych | za |
7 | Bogdan Ulejczyk | za |
8 | Tomasz Brogowski | wstrzymał się |
9 | Sławomir Rosłon | za |
10 | Aldona Szulich | za |
11 | Artur Elsner | za |
12 | Marcin Skonieczny | za |
13 | Teresa Chacińska | za |
14 | Jan Rogala | nieobecny |