Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "VI Sesja Rady Gminy- I cz".
Zmiana porządku obrad I- dodanie w punkcie 9 uchwały zmieniającej uchwałę nr V/312019 Rady Gminy Poświętne z dnia 29 stycznia 2019r. w sprawie opłaty targowej.
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
Zmiana porządku obrad II- dodanie w punkcie 10. Uchwały zmieniającej uchwałę nr Nr XIX/152/2017 Rady Gminy Poświętne z dnia 24 lutego 2017 r. w sprawie uchwalenia Statutu Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Poświętnem
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad przyjęciem porządku obrad.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad przyjęciem protokołu z V Sesji Rady Gminy
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad przyjęciem Uchwały Nr VI/43/2019 zmieniającej Uchwałę Nr V/ 31 / 2019 w sprawie opłaty targowej
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad przyjęciem uchwały Nr VI/44/2019 zmieniającej uchwałę Nr XIX/152/2017 Rady Gminy Poświętne z dnia 24 lutego 2017 r. w sprawie uchwalenia Statutu Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Poświętnem
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad przyjęciem uchwały Nr VI/45 / 2019 w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2019r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | wstrzymał się |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad przyjęciem Uchwały Nr VI/46/2019 zmieniającej Uchwałę nr V/29/2015 Rady Gminy Poświętne z dnia 27 lutego 2015 r. w sprawie zarządzenia poboru podatku rolnego, leśnego, od nieruchomości, od osób fizycznych w drodze inkasa, ustalenia inkasentów oraz wysokości wynagrodzenia za inkaso
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | wstrzymał się |
9 | Tomasz Brogowski | wstrzymał się |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad przyjęciem Uchwały Nr VI/47/2019 zmieniającej Uchwałę Nr III/22/2018 Rady Gminy Poświętne z dnia 18 grudnia 2018 r. w sprawie uchwalenia Statutu Gminy Poświętne.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad przyjęciem Uchwały Nr VI/48/2019 zmieniającej Uchwałę Nr V/32/2019 z dnia 29 stycznia 2019 r. w sprawie uchwalenia Regulaminu targowiska gminnego.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad przyjęciem Uchwały Nr VI/49/2019 w sprawie przyjęcia projektu regulaminu dostarczania wody na terenie Gminy Poświętne.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
zmiana porzadku obrad III- przesunięcie punktow 17 Interpelacje i zapytania i 18. Sprawy bieżace w punkcie 16.
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie w sprawie przerwy w obradach do 26.03. godz. 15.30 sala konferencyjna UG Poświętne
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |