Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "VI Sesja Rady Gminy- II cz".
Zmiana porządku obrad IV- dodanie do porządku obrad w pkt. 19 uchwały w sprawie określenia zasad zwrotu wydatków dla osób objętych wieloletnim rządowym programem „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023.
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Leszek Błaszczak | przeciw |
11 | Sławomir Rosłon | za |
12 | Aldona Szulich | za |
13 | Artur Elsner | za |
14 | Marcin Skonieczny | za |
15 | Teresa Chacińska | za |
Zmiana porządku obrad V- dodanie w punkcie 20. Uchwały w sprawie przyjęcia „Raportu z wykonania Programu Ochrony Środowiska dla Gminy Poświętne za lata 2017 – 2018”.
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Leszek Błaszczak | przeciw |
11 | Sławomir Rosłon | za |
12 | Aldona Szulich | za |
13 | Artur Elsner | za |
14 | Marcin Skonieczny | za |
15 | Teresa Chacińska | za |
Zmiana porządku obrad VI- dodanie w punkcie 21. Uchwały w sprawie powołania Skarbnika Gminy.
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Leszek Błaszczak | wstrzymał się |
11 | Sławomir Rosłon | za |
12 | Aldona Szulich | za |
13 | Artur Elsner | za |
14 | Marcin Skonieczny | za |
15 | Teresa Chacińska | za |
Zmiana porządku obrad VII- dodanie w punkcie 22.Uchwały w sprawie przyjęcia przez Gminę Poświętne zadania własnego Powiatu Wołomińskiego w zakresie utrzymania pasa zieleni przy drogach powiatowych.
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Leszek Błaszczak | przeciw |
11 | Sławomir Rosłon | za |
12 | Aldona Szulich | za |
13 | Artur Elsner | za |
14 | Marcin Skonieczny | za |
15 | Teresa Chacińska | za |
Zmiana porządku obrad VIII- dodanie do porządu obrad punktu nr 23. Sprawy bieżące.
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Leszek Błaszczak | wstrzymał się |
11 | Sławomir Rosłon | za |
12 | Aldona Szulich | za |
13 | Artur Elsner | za |
14 | Marcin Skonieczny | za |
15 | Teresa Chacińska | wstrzymał się |
Głosowanie nad przyjęciem Uchwały Nr VI/50/2019 w sprawie przyjęcia „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Poświętne”.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Leszek Błaszczak | wstrzymał się |
11 | Sławomir Rosłon | za |
12 | Aldona Szulich | za |
13 | Artur Elsner | za |
14 | Marcin Skonieczny | za |
15 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad przyjęciem Uchwały Nr VI/51/2019 w sprawie określenia zasad zwrotu wydatków dla osób objętych wieloletnim rządowym programem „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Leszek Błaszczak | przeciw |
11 | Sławomir Rosłon | za |
12 | Aldona Szulich | za |
13 | Artur Elsner | za |
14 | Marcin Skonieczny | za |
15 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad przyjęciem Uchwały Nr VI/52/2019 w sprawie przyjęcia „Raportu z wykonania Programu Ochrony Środowiska dla Gminy Poświętne za lata 2017 – 2018”.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Leszek Błaszczak | za |
11 | Sławomir Rosłon | za |
12 | Aldona Szulich | za |
13 | Artur Elsner | za |
14 | Marcin Skonieczny | za |
15 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad przyjęciem Uchwały Nr VI/53/2019 w sprawie powołania Skarbnika Gminy
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Leszek Błaszczak | za |
11 | Sławomir Rosłon | za |
12 | Aldona Szulich | za |
13 | Artur Elsner | za |
14 | Marcin Skonieczny | za |
15 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad przyjęciem Uchwały Nr VI/54/2019 w sprawie przyjęcia przez Gminę Poświętne zadania własnego Powiatu Wołomińskiego w zakresie utrzymania pasa zieleni przy drogach powiatowych
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Leszek Błaszczak | za |
11 | Sławomir Rosłon | za |
12 | Aldona Szulich | za |
13 | Artur Elsner | za |
14 | Marcin Skonieczny | za |
15 | Teresa Chacińska | za |