Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "VII Sesja Rady Gminy Poświętne".
Glosowanie nad zmianą porządku obrad
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Andrzej Orych | za |
7 | Bogdan Ulejczyk | za |
8 | Tomasz Brogowski | za |
9 | Sławomir Rosłon | za |
10 | Aldona Szulich | za |
11 | Artur Elsner | za |
12 | Marcin Skonieczny | za |
13 | Teresa Chacińska | za |
14 | Iwona Matejek | nieobecny |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem porządku obrad
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Andrzej Orych | za |
7 | Bogdan Ulejczyk | za |
8 | Tomasz Brogowski | za |
9 | Sławomir Rosłon | za |
10 | Aldona Szulich | za |
11 | Artur Elsner | za |
12 | Marcin Skonieczny | za |
13 | Teresa Chacińska | za |
14 | Iwona Matejek | nieobecny |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem protokołu z VI Sesji Rady Gminy.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Andrzej Orych | za |
7 | Bogdan Ulejczyk | za |
8 | Tomasz Brogowski | za |
9 | Sławomir Rosłon | za |
10 | Aldona Szulich | za |
11 | Artur Elsner | za |
12 | Marcin Skonieczny | za |
13 | Teresa Chacińska | za |
14 | Iwona Matejek | nieobecny |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
Głosowanie na przyjęciem uchwały nr VII/55/2019 w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2019 r. ( DRUK NR 1)
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
10 | 0 | 4 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | przeciw |
9 | Tomasz Brogowski | przeciw |
10 | Sławomir Rosłon | przeciw |
11 | Aldona Szulich | przeciw |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
Głosowanie na przyjęciem uchwały nr VII/56/2019 sprawie przyjęcia projektu regulaminu dostarczania wody na terenie Gminy Poświętne.( DRUK NR 2 )
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | wstrzymał się |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
Głosowanie na przyjęciem Uchwały nr VII/57/2019 zmieniająca Uchwałę Nr V/29/2011 Rady Gminy Poświętne z dnia 31 marca 2011 r. w sprawie powoływania i odwoływania członków Gminnego Zespołu Interdyscyplinarnego w Poświętnem oraz szczegółowych warunków jego funkcjonowania.( DRUK NR 4)
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
Głosowanie na przyjęciem uchwały nr VII/58/2019 w sprawie przekazania do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie skargi Asesora Prokuratury Rejonowej w Wołominie wraz z odpowiedzią na skargę. (DRUK NR 5)
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
Głosowanie na przyjęciem uchwały nr nr VII/59/2019 zmieniająca uchwałę Nr II/10/2018 Rady Gminy Poświętne z dnia 30 listopada 2018r.w sprawie ustalenia wysokości diety dla przewodniczącego i wiceprzewodniczącego Rady Gminy. (DRUK NR 6)
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | wstrzymał się |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |