Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XI Sesja Rady Gminy".
Głosowanie nad zmianą porządku obrad- zdjęcie projektu uchwały w sprawie zamiaru przekształcenia szkoły podstawowej w Turzu- Druk nr 52
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
9 | 1 | 5 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | przeciw |
5 | Dawid Strzelecki | przeciw |
6 | Iwona Matejek | wstrzymał się |
7 | Andrzej Orych | przeciw |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Leszek Błaszczak | za |
11 | Sławomir Rosłon | za |
12 | Aldona Szulich | za |
13 | Artur Elsner | przeciw |
14 | Marcin Skonieczny | za |
15 | Teresa Chacińska | przeciw |
Głosowanie nad zmianą porządku obrad- zdjęcie projektu uchwały w sprawie zamiaru przekształcenia szkoły podstawowej w Wólce Dąbrowickiej- Druk nr 53
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
9 | 1 | 5 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | przeciw |
5 | Dawid Strzelecki | przeciw |
6 | Iwona Matejek | wstrzymał się |
7 | Andrzej Orych | przeciw |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Leszek Błaszczak | za |
11 | Sławomir Rosłon | za |
12 | Aldona Szulich | za |
13 | Artur Elsner | przeciw |
14 | Marcin Skonieczny | za |
15 | Teresa Chacińska | przeciw |
Głosowanie nad zmianą porządku obrad- wprowadzenie do porządku projektu uchwały- druk nr 58
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Leszek Błaszczak | za |
11 | Sławomir Rosłon | za |
12 | Aldona Szulich | za |
13 | Artur Elsner | za |
14 | Marcin Skonieczny | za |
15 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad zmianą porządku obrad- wprowadzenie do porządku projektu uchwały- druk nr 59
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Leszek Błaszczak | za |
11 | Sławomir Rosłon | za |
12 | Aldona Szulich | za |
13 | Artur Elsner | za |
14 | Marcin Skonieczny | za |
15 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad zmianą porządku obrad- wprowadzenie do porządku projektu uchwały- druk nr 60
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Leszek Błaszczak | za |
11 | Sławomir Rosłon | za |
12 | Aldona Szulich | za |
13 | Artur Elsner | za |
14 | Marcin Skonieczny | za |
15 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad przyjęciem porządku obrad
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Leszek Błaszczak | za |
11 | Sławomir Rosłon | za |
12 | Aldona Szulich | za |
13 | Artur Elsner | za |
14 | Marcin Skonieczny | za |
15 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad przyjeciem protokołu z X Sesji Rady Gminy.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Leszek Błaszczak | za |
11 | Sławomir Rosłon | za |
12 | Aldona Szulich | za |
13 | Artur Elsner | wstrzymał się |
14 | Marcin Skonieczny | za |
15 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad przyjeciem projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2019 r. - DRUK NR 46
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Leszek Błaszczak | za |
11 | Sławomir Rosłon | za |
12 | Aldona Szulich | za |
13 | Artur Elsner | za |
14 | Marcin Skonieczny | za |
15 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad przyjeciem projektu uchwały w sprawie ustalenia wykazu wydatków budżetu Gminy Poświętne niewygasających z upływem roku budżetowego 2019.- DRUK NR 47
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Leszek Błaszczak | za |
11 | Sławomir Rosłon | za |
12 | Aldona Szulich | za |
13 | Artur Elsner | za |
14 | Marcin Skonieczny | za |
15 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie uchwalenia budżetu gminy Poświętne na rok 2020.- DRUK NR 48
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
8 | 6 | 1 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | wstrzymał się |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | wstrzymał się |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | przeciw |
9 | Tomasz Brogowski | wstrzymał się |
10 | Leszek Błaszczak | wstrzymał się |
11 | Sławomir Rosłon | wstrzymał się |
12 | Aldona Szulich | wstrzymał się |
13 | Artur Elsner | za |
14 | Marcin Skonieczny | za |
15 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Poświętne na lata 2020-2028. - DRUK NR 49
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | wstrzymał się |
10 | Leszek Błaszczak | wstrzymał się |
11 | Sławomir Rosłon | za |
12 | Aldona Szulich | za |
13 | Artur Elsner | za |
14 | Marcin Skonieczny | za |
15 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały zmieniającej Uchwałę Nr XI/91/2015 Rady Gminy Poświętne z dnia 29 grudnia 2015r. w sprawie przystąpienia do Lokalnej Grupy Działania „Równiny Wołomińskiej”.- DRUK NR 50
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | wstrzymał się |
10 | Leszek Błaszczak | wstrzymał się |
11 | Sławomir Rosłon | za |
12 | Aldona Szulich | za |
13 | Artur Elsner | za |
14 | Marcin Skonieczny | za |
15 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad przyjeciem projektu uchwały w sprawie wyrażenie zgody na nieodpłatne nabycie przez Gminę Poświętne prawa własności nieruchomości gruntowej położonej w obrębie Dąbrowica.- DRUK NR 51
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Leszek Błaszczak | za |
11 | Sławomir Rosłon | za |
12 | Aldona Szulich | za |
13 | Artur Elsner | za |
14 | Marcin Skonieczny | za |
15 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie przyjęcia stanowiska dotyczącego trudnej sytuacji w gospodarce odpadami w Gminie Poświętne oraz potrzeby zmian ustawowych dotyczących gospodarki odpadami.- DRUK NR 54
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Leszek Błaszczak | za |
11 | Sławomir Rosłon | za |
12 | Aldona Szulich | za |
13 | Artur Elsner | za |
14 | Marcin Skonieczny | za |
15 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad wnioskiem radnej Iwony Nagraby- wykreślenie punktu 3 z załącznika do projektu uchwały- druk nr 55
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
2 | 0 | 13 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | przeciw |
2 | Wiesław Rozbicki | przeciw |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | przeciw |
5 | Dawid Strzelecki | przeciw |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | przeciw |
8 | Bogdan Ulejczyk | przeciw |
9 | Tomasz Brogowski | przeciw |
10 | Leszek Błaszczak | przeciw |
11 | Sławomir Rosłon | przeciw |
12 | Aldona Szulich | przeciw |
13 | Artur Elsner | przeciw |
14 | Marcin Skonieczny | przeciw |
15 | Teresa Chacińska | przeciw |
Głosowanie nad wnioskiem radnego S. Rosłona - zmiana brzmienia punktu 3 załącznika do uchwały- druk nr 55" włączenia dodatku wiejskiego do wynagrodzenia lub jego likwidacja"
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Leszek Błaszczak | za |
11 | Sławomir Rosłon | za |
12 | Aldona Szulich | za |
13 | Artur Elsner | za |
14 | Marcin Skonieczny | za |
15 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie przyjęcia stanowiska w sprawie oświaty.- DRUK NR 55
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Leszek Błaszczak | za |
11 | Sławomir Rosłon | za |
12 | Aldona Szulich | za |
13 | Artur Elsner | za |
14 | Marcin Skonieczny | za |
15 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad stanowiskiem - uwzględnia się wniosek mieszkanki
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
5 | 2 | 8 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | przeciw |
2 | Wiesław Rozbicki | przeciw |
3 | Jan Rogala | przeciw |
4 | Zbigniew Żołek | przeciw |
5 | Dawid Strzelecki | przeciw |
6 | Iwona Matejek | przeciw |
7 | Andrzej Orych | przeciw |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Leszek Błaszczak | za |
11 | Sławomir Rosłon | za |
12 | Aldona Szulich | wstrzymał się |
13 | Artur Elsner | przeciw |
14 | Marcin Skonieczny | za |
15 | Teresa Chacińska | wstrzymał się |
Głosowanie nad przyjęciem stanowiska w sprawie skargi - uznanie skargi za zasadną.( DRUK NR 57)
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
7 | 0 | 8 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | przeciw |
2 | Wiesław Rozbicki | przeciw |
3 | Jan Rogala | przeciw |
4 | Zbigniew Żołek | przeciw |
5 | Dawid Strzelecki | przeciw |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | przeciw |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Leszek Błaszczak | za |
11 | Sławomir Rosłon | za |
12 | Aldona Szulich | za |
13 | Artur Elsner | przeciw |
14 | Marcin Skonieczny | za |
15 | Teresa Chacińska | przeciw |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Wójta Gminy Poświętne.- DRUK NR 58
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
8 | 0 | 7 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | przeciw |
2 | Wiesław Rozbicki | przeciw |
3 | Jan Rogala | przeciw |
4 | Zbigniew Żołek | przeciw |
5 | Dawid Strzelecki | przeciw |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | przeciw |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Leszek Błaszczak | za |
11 | Sławomir Rosłon | za |
12 | Aldona Szulich | za |
13 | Artur Elsner | za |
14 | Marcin Skonieczny | za |
15 | Teresa Chacińska | przeciw |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Dyrektora Gminnego Centrum Kultury.-DRUK NR 59
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Leszek Błaszczak | za |
11 | Sławomir Rosłon | za |
12 | Aldona Szulich | za |
13 | Artur Elsner | za |
14 | Marcin Skonieczny | za |
15 | Teresa Chacińska | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie przekazania petycji dotyczącej zmiany przepisów prawa.- DRUK NR 60
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Leszek Błaszczak | za |
11 | Sławomir Rosłon | za |
12 | Aldona Szulich | za |
13 | Artur Elsner | za |
14 | Marcin Skonieczny | za |
15 | Teresa Chacińska | za |