Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XV Sesja Rady Gminy".
Głosowanie nad zmiana porządku obrad- dodanie punktu w brzmieniu" Projekt uchwały w sprawie przekazania skargi do WSA- DRUK NR 93
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Artur Elsner | za |
10 | Marcin Skonieczny | za |
11 | Teresa Chacińska | za |
12 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
13 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
14 | Sławomir Rosłon | nieobecny |
15 | Aldona Szulich | nieobecny |
Głosowanie nad zmianą porządku obrad- dodanie punktu w brzemieniu: " Projekt uchwały w sprawie wyrazenia zgody na zaawarcie przez Gminę Poświętne umowy o świadczenie usług w zakresie publ. transportu zbiorowego- DRUK NR 94"
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Artur Elsner | za |
10 | Marcin Skonieczny | za |
11 | Teresa Chacińska | za |
12 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
13 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
14 | Sławomir Rosłon | nieobecny |
15 | Aldona Szulich | nieobecny |
Głosowanie nad zmianą porządku obrad- dodanie punktu w brzmieniu: "Projektu uchwały w sprawie tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć nauczycieli i specjalistów, zatrudnionych w szkołach i przedszkolach dla których organem prowadzącym jest Gmina Poświętne.- DRUK NR 95"
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Artur Elsner | za |
10 | Marcin Skonieczny | za |
11 | Teresa Chacińska | za |
12 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
13 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
14 | Sławomir Rosłon | nieobecny |
15 | Aldona Szulich | nieobecny |
Głosowanie nad przyjeciem porzadku obrad.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
10 | 0 | 0 | 1 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Andrzej Orych | za |
7 | Bogdan Ulejczyk | za |
8 | Artur Elsner | za |
9 | Marcin Skonieczny | za |
10 | Teresa Chacińska | za |
11 | Iwona Matejek | nieoddany |
12 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
13 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
14 | Sławomir Rosłon | nieobecny |
15 | Aldona Szulich | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem protokołu z XIV Sesji Rady Gminy.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Artur Elsner | za |
10 | Marcin Skonieczny | za |
11 | Teresa Chacińska | za |
12 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
13 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
14 | Sławomir Rosłon | nieobecny |
15 | Aldona Szulich | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie udzielenia Wójtowi Gminy Poświętne wotum zaufania za 2019 rok.- DRUK NR 86
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Artur Elsner | za |
10 | Marcin Skonieczny | za |
11 | Teresa Chacińska | za |
12 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
13 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
14 | Sławomir Rosłon | nieobecny |
15 | Aldona Szulich | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego za 2019 rok.- DRUK NR 87
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Artur Elsner | za |
10 | Marcin Skonieczny | za |
11 | Teresa Chacińska | za |
12 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
13 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
14 | Sławomir Rosłon | nieobecny |
15 | Aldona Szulich | nieobecny |
Głosowanie nad przyjeciem projektu uchwały w sprawie udzielenia absolutorium Wójtowi Gminy Poświętne za rok 2019.- DRUK NR 88
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Artur Elsner | za |
10 | Marcin Skonieczny | za |
11 | Teresa Chacińska | za |
12 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
13 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
14 | Sławomir Rosłon | nieobecny |
15 | Aldona Szulich | nieobecny |
Głosowanie nad zmianą zapisu w cz. F deklaracji odnośnie zwolnienia z części opłaty za gosp. odpadami uwzględniając przy obliczaniu stawki opłatę od jednego mieszkańca
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
5 | 1 | 5 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | przeciw |
2 | Wiesław Rozbicki | przeciw |
3 | Jan Rogala | przeciw |
4 | Zbigniew Żołek | wstrzymał się |
5 | Dawid Strzelecki | przeciw |
6 | Iwona Matejek | przeciw |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Artur Elsner | za |
10 | Marcin Skonieczny | za |
11 | Teresa Chacińska | za |
12 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
13 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
14 | Sławomir Rosłon | nieobecny |
15 | Aldona Szulich | nieobecny |
Głosowania nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, składanej przez właścicieli nieruchomości- DRUK NR 89
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
9 | 0 | 2 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | przeciw |
9 | Artur Elsner | za |
10 | Marcin Skonieczny | przeciw |
11 | Teresa Chacińska | za |
12 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
13 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
14 | Sławomir Rosłon | nieobecny |
15 | Aldona Szulich | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na nieruchomościach zamieszkałych oraz ustalenia stawki tej opłaty .- DRUK NR 90
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
9 | 0 | 2 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | przeciw |
9 | Artur Elsner | za |
10 | Marcin Skonieczny | przeciw |
11 | Teresa Chacińska | za |
12 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
13 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
14 | Sławomir Rosłon | nieobecny |
15 | Aldona Szulich | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2020 r.- DRUK NR 91
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Artur Elsner | za |
10 | Marcin Skonieczny | za |
11 | Teresa Chacińska | za |
12 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
13 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
14 | Sławomir Rosłon | nieobecny |
15 | Aldona Szulich | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Poświętne na lata 2020-2028.- DRUK NR 92
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Artur Elsner | za |
10 | Marcin Skonieczny | za |
11 | Teresa Chacińska | za |
12 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
13 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
14 | Sławomir Rosłon | nieobecny |
15 | Aldona Szulich | nieobecny |
Głosowanie nad przyjeciem projektu uchwały w sprawie przekazania skargi do WSA- druk nr 93
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Artur Elsner | za |
10 | Marcin Skonieczny | za |
11 | Teresa Chacińska | za |
12 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
13 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
14 | Sławomir Rosłon | nieobecny |
15 | Aldona Szulich | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie przez Gminę Poświętne umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego- DRUK Nr 94
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Artur Elsner | za |
10 | Marcin Skonieczny | za |
11 | Teresa Chacińska | za |
12 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
13 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
14 | Sławomir Rosłon | nieobecny |
15 | Aldona Szulich | nieobecny |
Głosowanie nad przyjeciem projektu uchwały w sprawie tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć nauczycieli i specjalistów, zatrudnionych w szkołach i przedszkolach dla których organem prowadzącym jest Gmina Poświętne.- DRUK NR 95
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Artur Elsner | za |
10 | Marcin Skonieczny | za |
11 | Teresa Chacińska | za |
12 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
13 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
14 | Sławomir Rosłon | nieobecny |
15 | Aldona Szulich | nieobecny |