Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XII Sesja Rady Gminy".
Głosowanie nad przyjęciem porządku obrad
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wiesław Rozbicki | za |
2 | Jan Rogala | za |
3 | Zbigniew Żołek | za |
4 | Dawid Strzelecki | za |
5 | Iwona Matejek | za |
6 | Andrzej Orych | za |
7 | Bogdan Ulejczyk | za |
8 | Tomasz Brogowski | za |
9 | Sławomir Rosłon | za |
10 | Aldona Szulich | za |
11 | Artur Elsner | za |
12 | Marcin Skonieczny | za |
13 | Teresa Chacińska | za |
14 | Mariusz Podleś | nieobecny |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2020r. - DRUK NR 61
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wiesław Rozbicki | za |
2 | Jan Rogala | za |
3 | Zbigniew Żołek | za |
4 | Dawid Strzelecki | za |
5 | Iwona Matejek | za |
6 | Andrzej Orych | za |
7 | Bogdan Ulejczyk | za |
8 | Tomasz Brogowski | za |
9 | Sławomir Rosłon | za |
10 | Aldona Szulich | za |
11 | Artur Elsner | za |
12 | Marcin Skonieczny | za |
13 | Teresa Chacińska | za |
14 | Mariusz Podleś | nieobecny |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie planu pracy Rady Gminy Poświętne i Komisji Rady Gminy Poświętne na 2020r.- DRUK NR 62
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wiesław Rozbicki | za |
2 | Jan Rogala | za |
3 | Zbigniew Żołek | za |
4 | Dawid Strzelecki | za |
5 | Iwona Matejek | za |
6 | Andrzej Orych | za |
7 | Bogdan Ulejczyk | za |
8 | Tomasz Brogowski | za |
9 | Sławomir Rosłon | za |
10 | Aldona Szulich | za |
11 | Artur Elsner | za |
12 | Marcin Skonieczny | za |
13 | Teresa Chacińska | za |
14 | Mariusz Podleś | nieobecny |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie określenia trybu i sposobu powoływania i odwoływania członków Zespołu Interdyscyplinarnego oraz szczegółowych warunków jego funkcjonowania.- DRUK NR 63
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wiesław Rozbicki | za |
2 | Jan Rogala | za |
3 | Zbigniew Żołek | za |
4 | Dawid Strzelecki | za |
5 | Iwona Matejek | za |
6 | Andrzej Orych | za |
7 | Bogdan Ulejczyk | za |
8 | Tomasz Brogowski | za |
9 | Sławomir Rosłon | za |
10 | Aldona Szulich | za |
11 | Artur Elsner | za |
12 | Marcin Skonieczny | za |
13 | Teresa Chacińska | za |
14 | Mariusz Podleś | nieobecny |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie w sprawie uchwalenia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Poświętne na 2020 rok.- DRUK NR 64
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wiesław Rozbicki | za |
2 | Jan Rogala | za |
3 | Zbigniew Żołek | za |
4 | Dawid Strzelecki | za |
5 | Iwona Matejek | za |
6 | Andrzej Orych | za |
7 | Bogdan Ulejczyk | za |
8 | Tomasz Brogowski | za |
9 | Sławomir Rosłon | za |
10 | Aldona Szulich | za |
11 | Artur Elsner | za |
12 | Marcin Skonieczny | za |
13 | Teresa Chacińska | za |
14 | Mariusz Podleś | nieobecny |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
Głosowanie nad projektem uchwały w sprawie przystąpienia Gminy Poświętne do realizacji Programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” – edycja 2019 - 2020 realizowanego ze środków Funduszu Solidarnościowego.- DRUK NR 65
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wiesław Rozbicki | za |
2 | Jan Rogala | za |
3 | Zbigniew Żołek | za |
4 | Dawid Strzelecki | za |
5 | Iwona Matejek | za |
6 | Andrzej Orych | za |
7 | Bogdan Ulejczyk | za |
8 | Tomasz Brogowski | za |
9 | Sławomir Rosłon | za |
10 | Aldona Szulich | za |
11 | Artur Elsner | za |
12 | Marcin Skonieczny | za |
13 | Teresa Chacińska | za |
14 | Mariusz Podleś | nieobecny |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie utworzenia „Klubu Senior+” w Poświętnem oraz określenia zasad jego funkcjonowania i odpłatności.- DRUK NR 66
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wiesław Rozbicki | za |
2 | Jan Rogala | za |
3 | Zbigniew Żołek | za |
4 | Dawid Strzelecki | za |
5 | Iwona Matejek | za |
6 | Andrzej Orych | za |
7 | Bogdan Ulejczyk | za |
8 | Tomasz Brogowski | za |
9 | Sławomir Rosłon | za |
10 | Aldona Szulich | za |
11 | Artur Elsner | za |
12 | Marcin Skonieczny | za |
13 | Teresa Chacińska | za |
14 | Mariusz Podleś | nieobecny |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |