Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XIII Sesja Rady Gminy".
Głosowanie nad projektem uchwały w sprawie zamiaru przekształcenia Szkoły Podstawowej w Turzu. – DRUK NR 66
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
5 | 1 | 8 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wiesław Rozbicki | przeciw |
2 | Jan Rogala | przeciw |
3 | Zbigniew Żołek | za |
4 | Dawid Strzelecki | za |
5 | Iwona Matejek | wstrzymał się |
6 | Andrzej Orych | za |
7 | Bogdan Ulejczyk | przeciw |
8 | Tomasz Brogowski | przeciw |
9 | Leszek Błaszczak | przeciw |
10 | Sławomir Rosłon | przeciw |
11 | Aldona Szulich | przeciw |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | przeciw |
14 | Teresa Chacińska | za |
15 | Mariusz Podleś | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie zamiaru przekształcenia Szkoły Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Wólce Dąbrowickiej. - DRUK NR 67
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
5 | 1 | 8 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wiesław Rozbicki | przeciw |
2 | Jan Rogala | przeciw |
3 | Zbigniew Żołek | za |
4 | Dawid Strzelecki | za |
5 | Iwona Matejek | wstrzymał się |
6 | Andrzej Orych | za |
7 | Bogdan Ulejczyk | przeciw |
8 | Tomasz Brogowski | przeciw |
9 | Leszek Błaszczak | przeciw |
10 | Sławomir Rosłon | przeciw |
11 | Aldona Szulich | przeciw |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | przeciw |
14 | Teresa Chacińska | za |
15 | Mariusz Podleś | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie ustalenia średniej ceny jednostki paliwa w Gminie Poświętne na rok szkolny 2019/2020. - DRUK NR 68
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wiesław Rozbicki | za |
2 | Jan Rogala | za |
3 | Zbigniew Żołek | za |
4 | Dawid Strzelecki | za |
5 | Iwona Matejek | za |
6 | Andrzej Orych | za |
7 | Bogdan Ulejczyk | za |
8 | Tomasz Brogowski | za |
9 | Leszek Błaszczak | za |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
15 | Mariusz Podleś | nieobecny |
głosowanie nad przyjeciem zmian do projektu uchwały- druk nr 69
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wiesław Rozbicki | za |
2 | Jan Rogala | za |
3 | Zbigniew Żołek | za |
4 | Dawid Strzelecki | za |
5 | Iwona Matejek | za |
6 | Andrzej Orych | za |
7 | Bogdan Ulejczyk | za |
8 | Tomasz Brogowski | za |
9 | Leszek Błaszczak | za |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
15 | Mariusz Podleś | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie określenia kryteriów naboru do publicznych przedszkoli, do oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Poświętne. - DRUK NR 69
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wiesław Rozbicki | za |
2 | Jan Rogala | za |
3 | Zbigniew Żołek | za |
4 | Dawid Strzelecki | za |
5 | Iwona Matejek | za |
6 | Andrzej Orych | za |
7 | Bogdan Ulejczyk | za |
8 | Tomasz Brogowski | za |
9 | Leszek Błaszczak | za |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
15 | Mariusz Podleś | nieobecny |
Głosowanie nad przyjeciem zmian w projekcie uchwały- druk nr 70
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wiesław Rozbicki | za |
2 | Jan Rogala | za |
3 | Zbigniew Żołek | za |
4 | Dawid Strzelecki | za |
5 | Iwona Matejek | za |
6 | Andrzej Orych | za |
7 | Bogdan Ulejczyk | za |
8 | Tomasz Brogowski | za |
9 | Leszek Błaszczak | za |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
15 | Mariusz Podleś | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie przyjęcia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Poświętne. - DRUK NR 70
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wiesław Rozbicki | za |
2 | Jan Rogala | za |
3 | Zbigniew Żołek | za |
4 | Dawid Strzelecki | za |
5 | Iwona Matejek | za |
6 | Andrzej Orych | za |
7 | Bogdan Ulejczyk | za |
8 | Tomasz Brogowski | za |
9 | Leszek Błaszczak | za |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
15 | Mariusz Podleś | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały zmieniającej uchwałę Nr XII/113/2020 Rady Gminy Poświętne z dnia 21 stycznia 2020r. w sprawie utworzenia Klubu „Senior +” w Poświętnem oraz określenia zasad jego funkcjonowania i odpłatności. - DRUK NR 71
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wiesław Rozbicki | za |
2 | Jan Rogala | za |
3 | Zbigniew Żołek | za |
4 | Dawid Strzelecki | za |
5 | Iwona Matejek | za |
6 | Andrzej Orych | za |
7 | Bogdan Ulejczyk | za |
8 | Tomasz Brogowski | za |
9 | Leszek Błaszczak | za |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
15 | Mariusz Podleś | nieobecny |
Głosowanie nad przyjeciem projektu uchwały w sprawie szczegółowych zasad ponoszenia odpłatności za pobyt w Klubie Senior +” w Poświętnem. - DRUK NR 72
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wiesław Rozbicki | za |
2 | Jan Rogala | za |
3 | Zbigniew Żołek | za |
4 | Dawid Strzelecki | za |
5 | Iwona Matejek | za |
6 | Andrzej Orych | za |
7 | Bogdan Ulejczyk | za |
8 | Tomasz Brogowski | za |
9 | Leszek Błaszczak | za |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
15 | Mariusz Podleś | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały zmieniającej uchwałę Nr XXV/154/2013 Rady Gminy Poświętne z dnia 27 czerwca 2013 r. w sprawie uchwalenia Statutu Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Poświętnem. - DRUK NR 73
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wiesław Rozbicki | za |
2 | Jan Rogala | za |
3 | Zbigniew Żołek | za |
4 | Dawid Strzelecki | za |
5 | Iwona Matejek | za |
6 | Andrzej Orych | za |
7 | Bogdan Ulejczyk | za |
8 | Tomasz Brogowski | za |
9 | Leszek Błaszczak | za |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
15 | Mariusz Podleś | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie przystąpienia Gminy Poświętne do stowarzyszenia Związek Samorządów Polskich. - DRUK NR 74
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
8 | 1 | 5 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wiesław Rozbicki | za |
2 | Jan Rogala | za |
3 | Zbigniew Żołek | za |
4 | Dawid Strzelecki | za |
5 | Iwona Matejek | za |
6 | Andrzej Orych | za |
7 | Bogdan Ulejczyk | przeciw |
8 | Tomasz Brogowski | przeciw |
9 | Leszek Błaszczak | przeciw |
10 | Sławomir Rosłon | przeciw |
11 | Aldona Szulich | wstrzymał się |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | przeciw |
14 | Teresa Chacińska | za |
15 | Mariusz Podleś | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2020r. - DRUK NR 75
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wiesław Rozbicki | za |
2 | Jan Rogala | za |
3 | Zbigniew Żołek | za |
4 | Dawid Strzelecki | za |
5 | Iwona Matejek | za |
6 | Andrzej Orych | za |
7 | Bogdan Ulejczyk | za |
8 | Tomasz Brogowski | za |
9 | Leszek Błaszczak | za |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
15 | Mariusz Podleś | nieobecny |
Głosowanie nad przyjeciem projektu uchwały w sprawie ustalenia wysokości stawek opłat za zajęcie pasa drogowego na cele niezwiązane z budową, przebudową, remontem, utrzymaniem i ochroną dróg na drogach gminnych. - DRUK NR 76
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wiesław Rozbicki | za |
2 | Jan Rogala | za |
3 | Zbigniew Żołek | za |
4 | Dawid Strzelecki | za |
5 | Iwona Matejek | za |
6 | Andrzej Orych | za |
7 | Bogdan Ulejczyk | za |
8 | Tomasz Brogowski | za |
9 | Leszek Błaszczak | za |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
15 | Mariusz Podleś | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Wójta Gminy Poświętne. DRUK NR 77
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Wiesław Rozbicki | za |
2 | Jan Rogala | za |
3 | Zbigniew Żołek | za |
4 | Dawid Strzelecki | za |
5 | Iwona Matejek | za |
6 | Andrzej Orych | za |
7 | Bogdan Ulejczyk | za |
8 | Tomasz Brogowski | za |
9 | Leszek Błaszczak | za |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
15 | Mariusz Podleś | nieobecny |