Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XVII Sesja Rady Gminy".
zmiana porządku obrad- zdjęcie z porzadku obrad projektu uchwały druk nr 101
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Sławomir Rosłon | za |
9 | Aldona Szulich | za |
10 | Artur Elsner | za |
11 | Marcin Skonieczny | za |
12 | Teresa Chacińska | za |
13 | Bogdan Ulejczyk | nieobecny |
14 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
zmiana porządku obrad- wprowadzenie do porzadku obrad projektu uchwały druk nr 104
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Sławomir Rosłon | za |
9 | Aldona Szulich | za |
10 | Artur Elsner | za |
11 | Marcin Skonieczny | za |
12 | Teresa Chacińska | za |
13 | Bogdan Ulejczyk | nieobecny |
14 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem porządku obrad.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Sławomir Rosłon | za |
9 | Aldona Szulich | za |
10 | Artur Elsner | za |
11 | Marcin Skonieczny | za |
12 | Teresa Chacińska | za |
13 | Bogdan Ulejczyk | nieobecny |
14 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem protokołu z XVI Sesji Rady Gminy.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 1 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Sławomir Rosłon | wstrzymał się |
9 | Aldona Szulich | za |
10 | Artur Elsner | za |
11 | Marcin Skonieczny | za |
12 | Teresa Chacińska | za |
13 | Bogdan Ulejczyk | nieobecny |
14 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2020 r.- DRUK NR 104
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Sławomir Rosłon | za |
9 | Aldona Szulich | za |
10 | Artur Elsner | za |
11 | Marcin Skonieczny | za |
12 | Teresa Chacińska | za |
13 | Bogdan Ulejczyk | nieobecny |
14 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
Głosowanie nad przyjeciem projektu uchwały zmieniającej Uchwałę Nr III/22/2018 Rady Gminy Poświętne z dnia 18 grudnia 2018 r. w sprawie uchwalenia Statutu Gminy Poświętne. – DRUK NR 102
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Sławomir Rosłon | za |
9 | Aldona Szulich | za |
10 | Artur Elsner | za |
11 | Marcin Skonieczny | za |
12 | Teresa Chacińska | za |
13 | Bogdan Ulejczyk | nieobecny |
14 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie uchwalenia Statutów Sołectw w Gminie Poświętne - DRUK NR 103
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Sławomir Rosłon | za |
9 | Aldona Szulich | za |
10 | Artur Elsner | za |
11 | Marcin Skonieczny | za |
12 | Teresa Chacińska | za |
13 | Bogdan Ulejczyk | nieobecny |
14 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |