Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XXI Sesja Rady Gminy".
zmiana porządku obrad- dodanie punktu w brzmieniu: Projekt uchwały zmieniającej Uchwałę Nr XX/171/2020 Rady Gminy Poświętne z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie utworzenia Gminnego Żłobka w Poświętnem oraz nadania mu statutu.- DRUK NR 141
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Sławomir Rosłon | za |
10 | Aldona Szulich | za |
11 | Artur Elsner | za |
12 | Marcin Skonieczny | za |
13 | Teresa Chacińska | za |
14 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
zmiana porządku obrad- dodanie punktu w brzmieniu: Projekt uchwały zmieniającej Uchwałę Nr III/22/2018 Rady Gminy Poświętne z dnia 18 grudnia 2018 r. w sprawie uchwalenia Statutu Gminy Poświętne. – DRUK NR 142
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Sławomir Rosłon | za |
10 | Aldona Szulich | za |
11 | Artur Elsner | za |
12 | Marcin Skonieczny | za |
13 | Teresa Chacińska | za |
14 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
zmiana porządku obrad - dodanie punktu w brzmieniu : Projekt uchwały w sprawie organizacji wspólnej obsługi jednostek organizacyjnych zaliczanych do sektora finansów publicznych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Poświętne. – DRUK NR 143
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Sławomir Rosłon | za |
10 | Aldona Szulich | za |
11 | Artur Elsner | za |
12 | Marcin Skonieczny | za |
13 | Teresa Chacińska | za |
14 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
zmiana porządku obrad- dodanie puntu w brzmieniu: Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy dzierżawy nieruchomości– DRUK NR 144
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Sławomir Rosłon | za |
10 | Aldona Szulich | za |
11 | Artur Elsner | za |
12 | Marcin Skonieczny | za |
13 | Teresa Chacińska | za |
14 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
zmiana porządku obrad- dodanie punktu w brzmieniu: Projekt uchwały w sprawie ustanowienia służebności gruntowej przejścia i przejazdu na działce ew. nr 810. – DRUK NR 145
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Sławomir Rosłon | za |
10 | Aldona Szulich | za |
11 | Artur Elsner | za |
12 | Marcin Skonieczny | za |
13 | Teresa Chacińska | za |
14 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
zmiana porządku obrad - dodanie punktu w brzmieniu: Projekt uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Wójta Gminy Poświętne. – DRUK NR 146
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Sławomir Rosłon | za |
10 | Aldona Szulich | za |
11 | Artur Elsner | za |
12 | Marcin Skonieczny | za |
13 | Teresa Chacińska | za |
14 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
przyjęcie porządku obrad.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Sławomir Rosłon | za |
10 | Aldona Szulich | za |
11 | Artur Elsner | za |
12 | Marcin Skonieczny | za |
13 | Teresa Chacińska | za |
14 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
Przyjęcie protokołu z XX Sesji Rady Gminy.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Sławomir Rosłon | za |
10 | Aldona Szulich | za |
11 | Artur Elsner | za |
12 | Marcin Skonieczny | za |
13 | Teresa Chacińska | za |
14 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
Przyjęcie projektu uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Poświętne na lata 2021-2028 - DRUK NR 133 z autopoprawką (DRUK NR 133a)
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | wstrzymał się |
9 | Sławomir Rosłon | wstrzymał się |
10 | Aldona Szulich | za |
11 | Artur Elsner | za |
12 | Marcin Skonieczny | za |
13 | Teresa Chacińska | za |
14 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
Przyjęcie projektu uchwały w sprawie uchwalenia budżetu gminy Poświętne na rok 2021 autopoprawkami
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Sławomir Rosłon | wstrzymał się |
10 | Aldona Szulich | za |
11 | Artur Elsner | za |
12 | Marcin Skonieczny | za |
13 | Teresa Chacińska | za |
14 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
Przyjęcie projektu uchwały w sprawie planu pracy Rady Gminy Poświętne i Komisji Rady Gminy Poświętne na 2021r.- DRUK NR 135
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Sławomir Rosłon | za |
10 | Aldona Szulich | za |
11 | Artur Elsner | za |
12 | Marcin Skonieczny | za |
13 | Teresa Chacińska | za |
14 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
Przyjęcie projektu uchwały zmieniającej uchwałę Nr XII/113/2020 Rady Gminy Poświętne z dnia 21 stycznia 2020r. w sprawie utworzenia „Klubu Senior+” w Poświętnem oraz określenia zasad jego funkcjonowania i odpłatność. – DRUK NR 136
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Sławomir Rosłon | za |
10 | Aldona Szulich | za |
11 | Artur Elsner | za |
12 | Marcin Skonieczny | za |
13 | Teresa Chacińska | za |
14 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
Przyjęcie projektu uchwały zmieniającej uchwałę Nr XX/170/2020 Rady Gminy Poświętne z dnia 30 grudnia 2020r. w sprawie utworzenia „Klubu Senior+” w Międzylesiu oraz określenia zasad jego funkcjonowania i odpłatności. – DRUK NR 137
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Sławomir Rosłon | za |
10 | Aldona Szulich | za |
11 | Artur Elsner | za |
12 | Marcin Skonieczny | za |
13 | Teresa Chacińska | za |
14 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
Przyjęcie projektu uchwały w sprawie ustalenia szczegółowych zasad ponoszenia odpłatności za pobyt w schronisku dla osób bezdomnych lub w schronisku dla osób bezdomnych z usługami opiekuńczymi. – DRUK NR 138
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Sławomir Rosłon | za |
10 | Aldona Szulich | za |
11 | Artur Elsner | za |
12 | Marcin Skonieczny | za |
13 | Teresa Chacińska | za |
14 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
Przyjęcie projektu uchwały w sprawie ustalenia maksymalnej wysokości opłaty za wyżywienie i opłaty za pobyt dziecka w żłobkach prowadzonych przez Gminę Poświętne. – DRUK NR 139
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Sławomir Rosłon | za |
10 | Aldona Szulich | za |
11 | Artur Elsner | za |
12 | Marcin Skonieczny | za |
13 | Teresa Chacińska | za |
14 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
Przyjęcie projektu uchwały w sprawie przekazania petycji dotyczącej bezpieczeństwa szczepień
przeciwko wirusowi SARS-CoV-2. – DRUK NR 140
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Sławomir Rosłon | za |
10 | Aldona Szulich | za |
11 | Artur Elsner | za |
12 | Marcin Skonieczny | za |
13 | Teresa Chacińska | za |
14 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
Przyjęcie projektu uchwały zmieniającej Uchwałę Nr XX/171/2020 Rady Gminy Poświętne z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie utworzenia Gminnego Żłobka w Poświętnem oraz nadania mu statutu.- DRUK NR 141
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Sławomir Rosłon | za |
10 | Aldona Szulich | za |
11 | Artur Elsner | za |
12 | Marcin Skonieczny | za |
13 | Teresa Chacińska | za |
14 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
Przyjęcie projektu uchwały zmieniającej Uchwałę Nr III/22/2018 Rady Gminy Poświętne z dnia 18 grudnia 2018 r. w sprawie uchwalenia Statutu Gminy Poświętne. – DRUK NR 142
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Sławomir Rosłon | za |
10 | Aldona Szulich | za |
11 | Artur Elsner | za |
12 | Marcin Skonieczny | za |
13 | Teresa Chacińska | za |
14 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
Przyjęcie projektu uchwały w sprawie organizacji wspólnej obsługi jednostek organizacyjnych zaliczanych do sektora finansów publicznych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Poświętne. – DRUK NR 143
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Sławomir Rosłon | za |
10 | Aldona Szulich | za |
11 | Artur Elsner | za |
12 | Marcin Skonieczny | za |
13 | Teresa Chacińska | za |
14 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
Przyjęcie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy dzierżawy nieruchomości– DRUK NR 144
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Sławomir Rosłon | za |
10 | Aldona Szulich | za |
11 | Artur Elsner | za |
12 | Marcin Skonieczny | za |
13 | Teresa Chacińska | za |
14 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
Przyjęcie projektu uchwały w sprawie ustanowienia służebności gruntowej przejścia i przejazdu na działce ew. nr 810. – DRUK NR 145
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Sławomir Rosłon | za |
10 | Aldona Szulich | za |
11 | Artur Elsner | za |
12 | Marcin Skonieczny | za |
13 | Teresa Chacińska | za |
14 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
Przyjęcie projektu uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Wójta Gminy Poświętne. – DRUK NR 146
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Sławomir Rosłon | za |
10 | Aldona Szulich | za |
11 | Artur Elsner | za |
12 | Marcin Skonieczny | wstrzymał się |
13 | Teresa Chacińska | za |
14 | Tomasz Brogowski | nieobecny |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |