Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XXIV Sesja Rady Gminy".
Przyjęcie porządku obrad.
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
9 | 2 | 3 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | wstrzymał się |
9 | Tomasz Brogowski | przeciw |
10 | Sławomir Rosłon | przeciw |
11 | Aldona Szulich | wstrzymał się |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | przeciw |
14 | Teresa Chacińska | za |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
Przyjęcie projektu uchwały zmieniającej uchwałę nr XXIII/204/2021 w sprawie zmiany uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Poświętne na lata 2021-2028 - DRUK 164
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | wstrzymał się |
10 | Sławomir Rosłon | wstrzymał się |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
Przyjęcie projektu uchwały zmieniającej uchwałę nr XXIII/205/2021 w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2021 r. – DRUK NR 165
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | wstrzymał się |
10 | Sławomir Rosłon | wstrzymał się |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
Przyjęcie projektu uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Wołomińskiemu na przebudowę drogi powiatowej nr 4333W w miejscowości Międzyleś i oraz drogi powiatowej Nr 4367W w miejscowości Ostrowik w gminie Poświętne.- DRUK NR 167
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | za |
9 | Tomasz Brogowski | za |
10 | Sławomir Rosłon | za |
11 | Aldona Szulich | za |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | za |
14 | Teresa Chacińska | za |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
Przyjęcie projektu uchwały w sprawie przekształcenia Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Wólce Dąbrowickiej. - druk nr 168
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
9 | 1 | 4 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | przeciw |
9 | Tomasz Brogowski | przeciw |
10 | Sławomir Rosłon | przeciw |
11 | Aldona Szulich | przeciw |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | wstrzymał się |
14 | Teresa Chacińska | za |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |
Przyjęcie projektu uchwały w sprawie przekształcenia Szkoły Podstawowej w Turzu- druk nr 169
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
9 | 1 | 4 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Mariusz Podleś | za |
2 | Wiesław Rozbicki | za |
3 | Jan Rogala | za |
4 | Zbigniew Żołek | za |
5 | Dawid Strzelecki | za |
6 | Iwona Matejek | za |
7 | Andrzej Orych | za |
8 | Bogdan Ulejczyk | przeciw |
9 | Tomasz Brogowski | przeciw |
10 | Sławomir Rosłon | przeciw |
11 | Aldona Szulich | przeciw |
12 | Artur Elsner | za |
13 | Marcin Skonieczny | wstrzymał się |
14 | Teresa Chacińska | za |
15 | Leszek Błaszczak | nieobecny |